AT0805BRD0731K6L
MFR.Part #
AT0805BRD0731K6L
JLCPCB Part #
C856859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS