AT0805BRD072K2L
MFR.Part #
AT0805BRD072K2L
JLCPCB Part #
C6466645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS