AT0805BRD0729K4L
MFR.Part #
AT0805BRD0729K4L
JLCPCB Part #
C856831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS