AT0805BRD07294KL
MFR.Part #
AT0805BRD07294KL
JLCPCB Part #
C856829
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS