AT0805BRD0725R5L
MFR.Part #
AT0805BRD0725R5L
JLCPCB Part #
C856807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS