AT0805BRD07255RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRD07255RL
JLCPCB Part #
C856805
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS