AT0805BRD07237RL
MFR.Part #
AT0805BRD07237RL
JLCPCB Part #
C856792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS