AT0805BRD071K13L
MFR.Part #
AT0805BRD071K13L
JLCPCB Part #
C856739
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS