AT0805BRD0713K3L
MFR.Part #
AT0805BRD0713K3L
JLCPCB Part #
C856669
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS