AT0805BRD07133RL
MFR.Part #
AT0805BRD07133RL
JLCPCB Part #
C856666
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS