AT0805BRD07113RL
MFR.Part #
AT0805BRD07113RL
JLCPCB Part #
C856637
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS