AT0805BRD07107KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRD07107KL
JLCPCB Part #
C856625
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS