AT0603FRE0756K2L
MFR.Part #
AT0603FRE0756K2L
JLCPCB Part #
C20144884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS