AT0603FRE071K2L
MFR.Part #
AT0603FRE071K2L
JLCPCB Part #
C20144571
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS