AT0603FRE07187KL
MFR.Part #
AT0603FRE07187KL
JLCPCB Part #
C7217803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS