AT0603DRE079K09L
MFR.Part #
AT0603DRE079K09L
JLCPCB Part #
C4122137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS