AT0603DRE07649RL
MFR.Part #
AT0603DRE07649RL
JLCPCB Part #
C2106410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS