AT0603DRE0751KL
MFR.Part #
AT0603DRE0751KL
JLCPCB Part #
C856570
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS