AT0603DRE0744K2L
MFR.Part #
AT0603DRE0744K2L
JLCPCB Part #
C4270270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS