AT0603DRE0743R2L
MFR.Part #
AT0603DRE0743R2L
JLCPCB Part #
C3960946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS