AT0603DRE073K6L
MFR.Part #
AT0603DRE073K6L
JLCPCB Part #
C2106744
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS