AT0603DRE073K4L
MFR.Part #
AT0603DRE073K4L
JLCPCB Part #
C856547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS