AT0603DRE072K61L
MFR.Part #
AT0603DRE072K61L
JLCPCB Part #
C2106700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS