AT0603DRE072K26L
MFR.Part #
AT0603DRE072K26L
JLCPCB Part #
C4327016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS