AT0603DRE07270KL
MFR.Part #
AT0603DRE07270KL
JLCPCB Part #
C856512
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS