AT0603DRE07261RL
MFR.Part #
AT0603DRE07261RL
JLCPCB Part #
C4026007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS