AT0603DRE0716R2L
MFR.Part #
AT0603DRE0716R2L
JLCPCB Part #
C2107053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS