AT0603DRE07118KL
MFR.Part #
AT0603DRE07118KL
JLCPCB Part #
C856454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS