AT0603DRE0710K7L
MFR.Part #
AT0603DRE0710K7L
JLCPCB Part #
C3931556
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS