AT0603DRE0710K2L
MFR.Part #
AT0603DRE0710K2L
JLCPCB Part #
C4208595
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS