AT0603DRD0739K2L
MFR.Part #
AT0603DRD0739K2L
JLCPCB Part #
C856278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS