AT0603DRD07330RL
MFR.Part #
AT0603DRD07330RL
JLCPCB Part #
C6126608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS