AT0603DRD072K55L
MFR.Part #
AT0603DRD072K55L
JLCPCB Part #
C856230
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS