AT0603DRD0724KL
MFR.Part #
AT0603DRD0724KL
JLCPCB Part #
C6127371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS