AT0603DRD071K54L
MFR.Part #
AT0603DRD071K54L
JLCPCB Part #
C856138
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS