AT0603DRD071K13L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603DRD071K13L
JLCPCB Part #
C856125
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS