AT0603DRD0710R2L
MFR.Part #
AT0603DRD0710R2L
JLCPCB Part #
C856019
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS