AT0603CRD079K76L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603CRD079K76L
JLCPCB Part #
C2144596
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS