AT0603CRD07910RL
MFR.Part #
AT0603CRD07910RL
JLCPCB Part #
C2140778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS