AT0603CRD078K66L
MFR.Part #
AT0603CRD078K66L
JLCPCB Part #
C2144444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS