AT0603CRD078K06L
MFR.Part #
AT0603CRD078K06L
JLCPCB Part #
C4223081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS