AT0603CRD07510RL
MFR.Part #
AT0603CRD07510RL
JLCPCB Part #
C3930642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS