AT0603CRD0736RL
MFR.Part #
AT0603CRD0736RL
JLCPCB Part #
C2140895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS