AT0603CRD07316KL
MFR.Part #
AT0603CRD07316KL
JLCPCB Part #
C2143280
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS