AT0603CRD072K15L
MFR.Part #
AT0603CRD072K15L
JLCPCB Part #
C4013064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS