AT0603CRD0729R4L
MFR.Part #
AT0603CRD0729R4L
JLCPCB Part #
C4243139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS