AT0603CRD071K58L
MFR.Part #
AT0603CRD071K58L
JLCPCB Part #
C2143215
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS