AT0603CRD07137RL
MFR.Part #
AT0603CRD07137RL
JLCPCB Part #
C4146809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS