AT0603BRE079K31L
MFR.Part #
AT0603BRE079K31L
JLCPCB Part #
C7217793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS