AT0603BRE07953RL
MFR.Part #
AT0603BRE07953RL
JLCPCB Part #
C5590842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS